• 20191029_085501

  Vyprodané zboží a zboží na objednávku

  Milí zákaznicí, pokud máte zájem o vyprodané nebo zboží na objednávku napište si o ně na  info@rucnikeramika.cz Prodávám i jinde a v jiném obchůdku by mohlo být zboží v prodeji. Některé výrobky nestíhám doplňovat, tak z tohoto důvodu. Přeji příjemné nakupování. ZK  

  Více  →
 • kolekce 19

  Vánoce

  Jako každý rok i letos pro vás vyrábím drobné vánoční dárky, ozdobičky a kolekce. Již v prodeji.

  Více  →
 • Truhík4

  Bazalkový – pro milovníky bylinek

  https://napady.iprima.cz/prima-napady/sikovne-pomucky-pro-pestitele-milovniky-bylinek Více informací o truhlících najdete v e-shopu. Přeji vám přijemné nakupování.  

  Více  →
 • Výroba na objednávku

  Výroba na objednávku

  Zboží označené v obchůdku jako „dostupné na objednávku“ je vyprodané. Po domluvě pro Vás ráda toto zboží znovu vyrobím. Každý můj výrobek je originál a proto nemohu zaručit, že výrobek na objednávku bude úplně stejný jako vystavený kus. Může se lišit v drobných detailech.

  Více  →
 • Blog-inspirace

  Inspirace

  Inspiraci čerpám z každodenních věcí okolo mě – kytičky, zvířátka, příroda  a podobně.

  Více  →
 • Blog 1

  Úvod

  Vítám Vás v mém keramickém obchůdku rucnikeramika.cz  vyrábím keramiku pro potěšení a pro radost. Všechny mé výrobky jsou ručně modelované, bez použití standardních forem  nebo hrnčířského kruhu a proto je každý kus jedinečný originál. Používám jen kvalitní českou hlínu a značkové bezolovnaté glazury.    

  Více  →
Aktualizuji ..
Váš košík je prázdný.