• v-kolecku

  Info

  Milí zákaznici, objednávky zaplacené do 20. 12.2016, budou odeslány týž den. Objednávky zaplacené po tomto datu budou odeslány 2. 1.2017. Nakupte si své dárečky včas. Přeji příjemné nakupování ZK.

  Více  →
 • vanocni-darecky

  Vánoční kolekce-dárkové balení

  Vánoční kolekce v dárkovém balení již v  prodeji. Nabízím Vám dárkové balení vánočních ozdobiček ručně vyrobených, každý kus je jedinečný originál. Ozdobičky jsou baleny do krabiček z vlnité lepenky v přírodní barvě, více informací najdete přímo u vystaveného zboží v e-shopu. Můžete objednávat i jako vánoční firemní dárečky. Případné dotazy Vám ráda zodpovím na info@rucnikeramika.cz …

  Více  →
 • pf-2017

  PF.2017

  Keramická PF.2017 v prodeji. Pokud by jste měli zájem o více kusů, pište na info@rucnikeramika.cz nebo mě kontaktujte telefonicky. Přeji Vám příjemné nakupování ZK

  Více  →
 • Vánoční ozdoby

  Vánoční ozdoby

  Milí zákazníci, vánoční ozdobičky, zápichy, dekorace a dárečky již v prodeji.

  Více  →
 • Výroba na objednávku

  Výroba na objednávku

  Milí zákazníci, zboží označené v obchůdku jako „dostupné na objednávku“ je vyprodané. Po domluvě pro Vás ráda toto zboží znovu vyrobím. Každý můj výrobek je originál a proto nemohu zaručit, že výrobek na objednávku bude úplně stejný jako vystavený kus. Může se lišit v drobných detailech.

  Více  →
 • Blog-inspirace

  Ispirace

  Inspiraci čerpám z každodenních věcí okolo mě – kytičky, zvířátka, příroda  a podobně.

  Více  →
 • Blog 1

  Úvod

  Vítám Vás v mém keramickém obchůdku rucnikeramika.cz  vyrábím keramiku pro potěšení a pro radost. Všechny mé výrobky jsou ručně modelované, bez použití standardních forem  nebo hrnčířského kruhu a proto je každý kus jedinečný originál. Používám jen kvalitní českou hlínu a značkové bezolovnaté glazury.    

  Více  →
Aktualizuji ..
Váš košík je prázdný.